Prečo sa venujem zdraviu?

O svoje zdravie som sa začal výraznejšie zaujímať a starať až po úraze oka asi pred 15 rokmi. Bol som na viacerých operáciách, ale stav sa nezlepšoval a nádeje na navrátenie pôvodného stavu sa vytrácali. Postupne som vyčerpal všetky možnosti, ktoré mi vtedy lekár dal. O oko som prišiel.
Viete, zrak je dôležitý zmysel, ktorý nám umožňuje vnímať, aký je život krásny. Síce mám ešte jedno zdravé oko, za čo som vďačný, ale predsa to nie je to, čo kedysi. Toto mi pomohlo si uvedomiť, aké nenahraditeľné je byť zdravým. Preto som sa o zdravie a moje telo začal aktívne zaujímať.
Hľadal som kvalitné prostriedky a prešiel som si rôznymi prírodnými a naozaj účinnými produktami od rôznych spoločností – Starlife, Calivita, Dr. Nona, Wellstar, TianDe či Doterra. Postupne si ľudia v mojom okolí všimli moju zmenu a začali ma oslovovať a tak som s nimi začal zdielať svoje vhľady. Počas hľadania tých správnych a osvedčených postupov nie len pre mňa, ale už aj pre iných, som dospel k tomu, že neexistuje len jeden spôsob či jedna cesta uzdravenia. Tak, ako každý z nás sa líši po povahovej stránke, líšia sa aj naše telá a jeho potreby.
Aktívne sa venujem pomoci iným už viac rokov. Ku každému človeku, ktorý poprosí o radu či konzultáciu, pristupujem individuálne. Spoločne sa snažíme nájsť vhodnú cestu k uzdraveniu. Pri svojej práci kombinujem vedu, osvedčené a mnou a mojím okolím odskúšané produkty, ale aj spracovávam liečivé byliny na čaje, liehové výluhy, likéry a sirupy.
Ak to zhrniem, zdravie nie je o produktoch, ktoré si kúpite. Skutočné zdravie je o vedomom rozhodnutí a počúvaní svojho tela a jeho skutočných potrieb. Jednému nerozumiem. Celý život žijeme vo svojom tele, dávame mu všetkú tú pOTRAVU v podobe chemicky spracovaných polotovarov, stresu, emočnej záťaže či cigariet a nepočúvame signály, ktoré nám vysiela. A keď ochorieme, ešte sa čudujeme, prečo sme chorí a myslíme si, že za nás tieto zlé návyky a dlhodobé problémy vyrieši pán doktor, chemická medicína či jeden bylinkový čajík. Zobuďme sa. Vždy ide o ZMENU nás samotných a prístupe k svojmu životu. Každý z nás je zodpovedný za svoje zdravie a za svoj život.
Ak vás zaujíma vaše zdravie a jeho udržovanie v kondícii pomocou bylín a prírodných produktov, ste na správnej adrese. Verím, že na mojej stránke nájdete odpovede na svoje otázky a problémy. Plánujem sa s Vami podeliť o svoje poznatky a postrehy.
V prípade, že potrebujete pomôcť s konkrétnym problémom, neváhajte ma kontaktovať do správy.

Váš Milan Tomeš